O nas

  Strona Taxi Van Warszawa powstała z potrzeby rynku jaką zaobserwowaliśmy pracując w różnych korporacjach warszawskich. Naszym atutem jest że w naszych szeregach jeżdżą kierowcy z różnych korporacji Warszawskich co daje nam możliwość szybkiej reakcji na zapotrzebowanie klientów.

Nasze usługi transportowe są nieograniczone ponieważ w ofercie  posiadamy Limuzyny, Vany, Busy, VIP Vany, Eksluzywne Busy oraz kilka Autokarów i jesteśmy w stanie zrealizować transport przewozu osób w każdej ilości jak i dla bardzo wymagających klientów ponieważ posiadamy duże doświadczenie w obsłudze gości biznesowych i zagranicznych.

  Organizujemy odbiory z lotniska Okęcie  ( Fryderyka Chopina) oraz Modlin. Zamawiając u nas usługę na Transfery z/na lotnisko zawsze wcześniej poznasz koszt za całą usługę, czyli w cenę będzie wliczony odbiór gości z terminala, opłata za parking oraz transfer pod wskazany adres i nie zaskoczą Państwa żadne ukryte koszty. Nasze vany i busy do 8 osób są głównie oznakowane TAXI ale na życzenie klienta możemy realizować kursy pojazdami nieoznakowanymi. Naszą ulubioną marką jest głównie Mercedes ze względu na komfort jaki zapewniają modele Vito, V klasa, E klasa, S klasa oraz ekskluzywnie wykonane Mercedesy Sprinter do 21 osób. Jesteśmy w stanie dopasować ofertę na każdą kieszeń.

  Tani Przewóz Osób realizowany jest głównie vanami Taxi do 8 osób ponieważ takich pojazdów posiadamy najwięcej i są one dostępne na terenie całej Warszawy co znacznie obniża koszty dojazdu do klienta i Wynajem takiego vana lub busa wraz z kierowcą zaczyna się od 60 zł natomiast busy od 8 do 21 osób zaczyna się od 250 zł netto małe autokary do 30 osób zaczyna się od 320 zł netto  natomiast autokar do 55 osób zaczyna się od 500 zł netto.

  Realizujemy kursy głównie z Warszawy i okolic wożąc naszych klientów do wybranych miejsc w Warszawie, Polsce czy Europie ale również wydelegujemy na życzenie klienta auto jak sobie za życzy do dowolnego miejsca w kraju lub zagranicą w celu przywiezienia gości lub klientów  ponieważ posiadamy do wykonania tej działalności wszelkie licencje, certyfikaty i ubezpieczenia.

Oto przykład naszego kursu w Warszawie w godzinach wczesno porannych.