Limuzyny Warszawa – Przewóz osob Warszawa

 
Taxivanwarsaw.pl oferuje serwis limuzynami z kierowcą. Nasze usługi jakie świadczymy są na najwyższym poziomie. Nasz profesjonalizm zadowoli najbardziej wymagających klientów podróżujących naszymi wysokiej klasy limuzynami. Zleceniodawca może nam powierzyć najbardziej wymagającego klienta a nasze doświadczenie sprosta temu zadaniu w jak najlepszej formie jest to możliwe. Z naszej oferty mogą skorzystać wszyscy którzy cenią sobie komfort i wygodę. Realizujemy zlecenia każdego rodzaju i na każdym dystansie oraz odbierzemy gości z lotniska, firmy czy hotelu i dowieziemy do wskazanego nam miejsca. Posiadamy wszelkie uprawnienia i licencje w tym międzynarodowe do prowadzenia działalności na terenie Polski jak i Unii Europejskiej . Naszymi klientami są goście zagraniczni, goście hotelowi, biznesmeni jak i klienci VIP z całego świata wozimy również gwiazdy Polskiego show biznesu jak również nasze limuzyny i vany bardzo często rezerwowane są do obsługi oficjeli rządowych z innych krajów przez ambasady z którymi współpracujemy. Możemy pochwalić się z pomocy w obsłudze wizyt prezydentów Stanów Zjednoczonych jak i obsługi zjazdu NATO w Warszawie. Nasza flota wykorzystywana jest również przez firmy organizujące wesela, ewenty czy przez firmy świadczące usługi konsjerż.
Z chęcią sami zorganizujemy przejazdy młodej pary, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz przejazdy biznesowe na terenie Warszawy i okolic ale podejmiemy się zleceń z całej Polski ponieważ współpracujemy z zaufanymi firmami na terenie kraju.

Limuzyny Warszawa
Mamy do Państwa dyspozycji takie limuzyny jak Mercedes Klasy S (w wersji long), Klasy E oraz V Klasy. Wszystkie nasze limuzyny posiadają skórzaną tapicerkę, klimatyzację i są w kolorze czarnym. Zlecena realizowane są zawsze czystymi i pachnącymi limuzynami. Nasi kierowcy posługują się językiem angielskim ale jeśli jest wymagany inny język postaramy się dołożyć wszelkich starań żeby takowy Państwu zapewnić. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.